Monika
Wasilewska
Węgrzyn
602 832 140Zadzwoń i umów się na wizytę

Co oferuję

Towarzyszę osobom które w codziennym życiu doświadczają dyskomfortu, trudności emocjonalnych i kryzysów. Pomagam w poszukiwaniu swoich zdolności i rozwijaniu poczucia wpływu na swoje życie.

Czytaj dalej
Cennik

Myśląc o pomocy psychologicznej i jej kosztach warto podejść do tego jak do inwestycji w siebie, we własny rozwój i zdrowie.

Czytaj dalej

O mnie

foto_o_nas.jpgPomocą psychologiczną zajmuje się od 2003 roku. Ukończyłam 5 letnie studia stacjonarne na Uniwersytecie Śląskim o specjalności psychologia kliniczna człowieka dorosłego oraz psychologia sądowa. Posiadam uprawnienia pedagogiczne, jestem także logopedą.

W warsztacie terapeutycznym łączę doświadczenia zdobyte m.in w pracy z dziećmi, osobami z niepełnosprawnościami, rodzinami zastępczymi i adopcyjnymi. Jestem psychologiem konsultantem w Szpitalu w Wodzisławiu Śląskim i Rydułtowach. Pełnię funkcję biegłego sądowego w Sądzie Okręgowym w Gliwicach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Warsztat zawodowy udoskonalam uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Wierzę, że każda osoba ma potencjał do zmian, który można wydobyć poprzez relację terapeutyczną.

Prywatnie każdego dnia doświadczam bycia mamą nastolatka.

Powrót